Úvodní strana » Služby

Služby

Péče na naší neurologické klinice je založena na nejnovějších lékařských poznatcích. Naši odborníci přistupují k pacientům vstřícně a program neurologického vyšetření nastavují individuálně dle Vašich potřeb a možností. Všechny vyšetřovací a léčebné postupy s Vámi budeme konzultovat. Naším cílem je co nejlepší odborná péče o Vás a rychlé řešení Vašich zdravotních obtíží v příjemném prostředí našeho neurologického zařízení. Objednání na naší neurologii je možné i bez doporučení (bez žádanky) prostřednictvím online formuláře.

Jakými obtížemi se zabýváme?

Ošetřujeme pacienty od 18-ti let

Bolesti páteře

Bolesti páteře

Vyšetřujeme a léčíme akutní i chronické bolesti bederní, krční i hrudí páteře. Bolesti vyzařující do horních i dolních končetin.

Bolesti hlavy

Bolesti hlavy

Řešíme akutní i chronické bolesti hlavy jako jsou migréna, tenzní bolesti, bolesti hlavy při onemocněních krčí páteře a další.

Změny citlivosti končetin

Změny citlivosti končetin

Zabýváme se poruchami jako je snížení citlivosti končetin. Pocity brnění, mravenčení nebo pálení horních i dolních končetin

Poruchy hybnosti

Poruchy hybnosti

Vyšetřujeme poruchy hybnosti končetin mezi které patří jejich oslabení, zhoršené ovládání, nešikovnost při manipulaci s předměty a třes.

Poruchy paměti a orientace

Poruchy paměti a orientace

Vyšetřujeme pacienty s podezřením na poruchy paměti, se zhoršenou orientací, s podezřením na Alzheimerovu nemoc nebo jiné kognitivní poruchy. Nabízíme podrobné vyšetření paměti a další sledování vývoje těchto obtíží.

Poruchy chůze a rovnováhy

Poruchy chůze a rovnováhy

Diagnostikujeme stavy, které se projevují zhoršenou chůzí, stabilitou při chůzi, závrativé obtíže.

Záchvaty

Záchvaty

Vyšetřujeme pacienty se záchvaty, u kterých je podezření na možný epileptický původ.

Objednejte se k nám

Pole označená * jsou povinná.